Jak przedłużyć życie pralki?

Pralki, tak jak i inne urządzenia AGD mają swoją określoną żywotność. Wiele jednak zależy od nas, od tego jak będziemy z danego urządzenia korzystać oraz czy będziemy odpowiednio o nie dbać. W przypadku pralki jednym z bardziej istotnych elementów, który wpływa na długość jej życia jest kamień, który tworzy się w jej wnętrzu. Jest on efektem twardej wody, która niestety płynie w większości wodociągów. Oczywiście nie mamy żadnego wpływu na jakość wody, która płynie do nas rurami.
Możemy jednak nieco wpłynąć na to, co się będzie działo z tą wodą w pralce. Najlepiej byłoby używać środków zmiękczających wodę. Dzięki temu kamień nie będzie się osadzał, a nasza pralka będzie działała zdecydowanie dłużej. Dobrym pomysłem jest także od czasu do czasu puszczenie pustego prania z octem. Ocet rozpuszcza znajdujący się we wnętrzu pralki i na grzałce kamień. Po takim praniu nasza pralka będzie znów działać jak nowa.

Nasza lokalizacja

Copyright © 2013 Serwisagdtrojmiasto.pl

Świadczymy usługi u Klienta głównie w Trójmieście - Gdańsk, Sopot, Gdynia ale również w miejscowościach okolicznych, takich jak Rumia, Reda, Wejherowo,Chwaszczyno, Żukowo, Kolbudy, Kosakowo, Pruszcz Gdański