Jak usunąć przykry zapach z lodówki?

Zdarza się nieraz, że nasza lodówka przejedzie zapachem intensywnie pachnących potraw. Winowajcą może być wędlina, ser czy sałatka z czosnkiem. Może nim być także zepsuta żywność i to powinniśmy sprawdzić w pierwszej kolejności. Jeśli jednak nic nieświeżego nie znajdziemy, to znaczy, że musimy spróbować poradzić sobie w inny sposób. Przykry zapach możemy usunąć za pomocą różnych środków zapachowych. Możemy skorzystać z gotowych produktów, a możemy także posłużyć się domowymi metodami.
Jeśli wybierzemy tę drugą opcję, to możemy zastosować sok z cytryny, mieloną kawę, sodę oczyszczoną lub proszek do pieczenia. Wystarczy jeden z tych środków wysypać na niewielką miseczkę i wsadzić na noc do lodówki. Rano w lodówce powinien panować już zupełnie inny zapach. Na przyszłość pamiętajmy jednak, żeby produkty o intensywnym zapachu przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Najlepiej sprawdzają się plastikowe pojemniki lub folia spożywcza.

Nasza lokalizacja

Copyright © 2013 Serwisagdtrojmiasto.pl

Świadczymy usługi u Klienta głównie w Trójmieście - Gdańsk, Sopot, Gdynia ale również w miejscowościach okolicznych, takich jak Rumia, Reda, Wejherowo,Chwaszczyno, Żukowo, Kolbudy, Kosakowo, Pruszcz Gdański